koln

“Böyle Bir Organizasyonda Bulunmak Bizim İçin  Heyecan Vericiydi”

İstanbul Hırdavat Fuarı’na bu yıl ikinci kez katılma imkânı bulduk. Sektördeki değerli markalarla bir arada böyle bir organizasyonda bulunmak bizim için de heyecan verici bir durumdu. Bu sene fuarda Atlas Zımpara ve Norton ürünlerinin yanı sıra Norton Clipper markalı makina ve elmas kesme disklerini sergiledik. Ayrıca yeni lanse ettiğimiz döküm taşımız ve 115x1mm kesme taşı kutularımız da standımızda yer alıyordu.

Fuardaki ziyaretçi profiline baktığımızda ise çeşitli kurumsal firmalardan yetkililer, satın alma sorumluları, son kullanıcılar, distribütörler ve sektörle ilgilenen farklı kişiler bulunuyordu. Fuarı ziyaret eden kişilerin tamamı hırdavat sektörü ile yakından ilgilenen, iş birlikleri için potansiyeli olan ve gerçekten orada bulunmayı isteyen bir kitleydi. Fuarda bulunduğumuz dört gün boyunca Saint-Gobain Aşındırıcılar Ekibi olarak herkesi keyifle ağırladık. Böylelikle farklılık sağlayan ürünlerimiz hakkında veya çözüm önerilerimizle ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerimize kendimizi anlatmış olduk.

Farklı Coğrafyalardan Ziyaretçiler Geldi

Sıcak temasta bulunamadığımız coğrafyalardaki kişilerin ziyaretleri bizleri oldukça mutlu etti. Gelecek yıllarda, diğer ülkelerden daha yüksek oranda ziyaretçinin katılım göstermesini temenni ediyoruz.

Her ürünü ve malzemeyi kesip, şekillendirip son haline getirmenin ötesinde konforu, yaşam tarzını, endüstriyi, çevreyi, yaşam alanlarını, güveni ve refahı yeniden şekillendirmek olan mottomuz ile hem kullanıcıyı ve hem çevreyi düşünen bir marka olarak varlığımızı devam ettirmek her zamanki hedefimiz…