Anasayfa » Bahçe & Hobi » Bosch Yüksek Basınçlı Yıkama Makinaları’na uluslararası tasarım ödülü
Hitachi

Bosch Yüksek Basınçlı Yıkama Makinaları’na uluslararası tasarım ödülü

Bosch Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası AQT 42-13Bosch Bahçe Aletleri ürün yelpazesinde yer alan yüksek basınçlı yıkama makinaları, fonksiyonelliğinin yanı sıra özel tasarımıyla ön plana çıkıyor.

Bosch Bahçe Aletleri’nin, AQT 42-13, AQT 45-14 X ve AQT 33-11 serisi yüksek basınçlı yıkama makineleri 60 yıldır tasarımda mükemmeliğin işareti olarak kabul edilen İF Tasarım (Industrie Forum Design) ödülünü kazandı.

Bosch, bu sene 53 ülkeden 4873 başvurunun gerçekleştiği iF Tasarım Ödülleri Ürün Tasarımı kategorisinde fonksiyonel ve kompakt tasarımlarıyla ön plana çıkan üç ürünüyle ödüle layık görüldü. Münih’te düzenlenen ödül töreninin ardından, ödül kazanan yüksek basınçlı yıkama makinaları Hamburg’ta düzenlenecek iF tasarım sergisinde özel bir gösteriyle tanıtılacak.

 

Yüksek performans ve mükemmel tasarım birarada

Bosch’un ödül alan yüksek basınçlı yıkama makinası AQT 33-11 serisi, ödüllü tasarımının yanı sıra yeni yüksek verimli pompasıyla nadir küçük açık hava temizlik işleri için ideal çözüm imkanı sunuyor.  Tüm ekipman aletin üzerinde bulunduğu için AQT 33-11 daha az saklama alanına ihtiyaç duyuyor.  Kendinden emiş özelliği sayesinde alet için ana şebekeden, yağmur suyu deposundan ya da bidondan su kullanabiliyor. Bu  esneklik sayesinde kullanıcılar bir yere bağlı kalmadan işlerine devam edebildiği için zaman tasarrufu da sağlıyor.

Bosch AQT 42-13 ve AQT 45-14 X serisi yüksek basınçlı yıkama makinaları ise büyük ve zorlu işler için güçlü temizlik performansı sağlıyor. Her iki ünite de tam donanımlı uzman temizlik aksesuar gamı ve zamandan tasarrufu sağlayan gelişmiş bir pompa ile verimli ve pratik temizlik yapma imkanı sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*