Anasayfa » Bahçe & Hobi » Bosch Akülü Çim Biçme Makineleri ile bahçelerinizi güzelleştirin
Hitachi

Bosch Akülü Çim Biçme Makineleri ile bahçelerinizi güzelleştirin

Başlıksız-1 kopyaBosch Bahçe Aletleri ürün yelpazesinde yer alan akülü çim biçme makineleri, fonksiyonelliğinin yanı sıra hafif tasarımıyla bu yaz bahçe düzenlemede bir numaralı yardımcınız olmayı hedefliyor.

Bosch Bahçe Aletleri’nin, ROTAK GEN4 LI serisi çim biçme makineleri, keskinleştirilmiş ve sertleştirilmiş Leaf Collect özellikli çelik bıçağıyla temiz kesimi ve %99 oranında çim toplamayı garantiliyor. Bosch Rotak GEN4 LI serisi 32 cm’den 43 cm’ye kadar farklı kesme çaplarına sahip üç farklı modeliyle, 125 m2 ‘den 1000 m2 ‘ye kadar olan bahçeler için kesin ve kolay çözümler sunuyor.

Zahmetsiz kontrol, kolay ve çabuk kurulumBaşlıksız-2

Bosch Bahçe Aletleri’nin, ROTAK GEN4 LI serisi çim biçme makinelerinde standart bir özellik olarak yer alan AGR sertifikalı Ergoflex tutamaklar, çim biçme işlemi esnasında kullanıcının vücut duruşunu düzenlerken, oluşabilecek kas gerilimini minimuma indiriyor ve çim biçme işleminin kontrolünü zahmetsiz hale getiriyor. Makinelerde bulunan QuickClick sistemi, aletlerin çok kolay bir şekilde kurulmasına olanak veriyor. Bu şekilde kullanıcılar zamandan tasarruf edebiliyor. Serideki tüm modellerde çim tarakları bulunurken, çim kutusu kapasiteleri üç modelde kullanım amacına göre 31,40 ve 50 litre olarak değişiyor.  Akülü sistem sayesinde çok kolay şarj edilen çim biçme makineleri, merkezi yükseklik ayarı sayesinde istediğiniz zaman kesim yüksekliğini değiştirmenize olanak sağlıyor.

Bu yaz bahçenize bakımlı ve güzel bir görünüm vermek için Bosch ROTAK GEN4 LI serisi akülü çim biçme makinelerini uygun fiyatlarla yetkili bayi ve yapı marketlerde bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*