koln

Bonus’lu Projeler Göz Dolduruyor

Fuzul Yapı’nın TOKİ ile hasılat paylaşım modeliyle İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden Gaziosmanpaşa’nın TEM tarafında geliştirdiği TEM Avrasya projesi, dış cephelerinin yalıtımını Bonus’a emanet etti.

Eryap Grup’un yalıtım sektöründeki lider markası Bonus, 4 yalıtım alanında hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında her biri alanının lideri olan ürünlere sahip Bonus, son dönemin prestijli projelerinden TEM Avrasya’nın da yalıtım ürünü tercihi oldu. Isı, ses ve yangın yalıtımı özelliğini aynı anda tek bir ürünle sağlayan Bonus Taş Yünü, TEM Avrasya projesinin dış cephe mantolama uygulamalarında tercih edildi.

Üstün performans özellikleri ve yıllardır sürdürdüğü kaliteli üretim prensibi ile sektörün en çok tercih edilen markası haline gelmiş Bonus Taş Yünü serisinin, mantolama uygulamalarına özel üretilen, yüksek yoğunluk ve yüzeye dik çekme dayanımına sahip Bonus Premium F 150 serisinin kullanıldığı projede, 6 cm kalınlığında ürünler tercih edildi. Bugüne kadar 35 bin m2’ye yakın Bonus Premium F 150 ürünleri kullanılan TEM Avrasya projesinin inşası ve yalıtım uygulamaları sürüyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen TEM Avrasya projesinin 2019 yıl sonunda teslim edilmesi bekleniyor.

Eryap Grup’un Sakarya/Hendek’teki tesislerinde, yüksek teknoloji ve kalitenin harmanlanması ile üretilen ve %100 yerli sermaye ürünü olarak hizmete sunulan Bonus Taş Yünü, üstün yalıtım performansı ile prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Hizmete sunulduğu 2012 yılından bu yana sayısız prestijli ve ödüllü projelerin tercihi olan Bonus Taş Yünü, yapı ömrü boyunca koruduğu ilk günkü performansı ile daha çok sayıda projenin tercihi olmaya devam edecek.

Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı imzası taşıyan TEM Avrasya Konutları projesi 18 bin 621 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi’nde inşa edilen projede 6 blokta 612 konut ve 3 dükkân yer alıyor. Her biri 18 katlı olarak tasarlanan blokları ile TEM Avrasya projesi, sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın da ilgisini çekiyor. 13-16 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MİPİM 2018 Uluslararası Gayrimenkul, Emlak ve Yatırım Fuarı’nda tanıtılan TEM Avrasya projesi, bu özelliği ile de prestijini gözler önüne seriyor.

Isı – Ses ve Yangın Yalıtımı İçin Tek Çözüm : BONUS

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan Bonus Taş Yünü ürünleri, yüzde 100 yerli sermaye ile yapıların tüm yalıtım ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyor. Dış cepheden çatıya, ara bölme duvarlardan yüzer döşemelere, tesisat yalıtımlarından özel detay uygulamalarına yönelik geniş ürün gamına sahip Bonus Taş Yünü, yüksek kaliteli üretimi sayesinde sahip olduğu üstün yalıtım özelliklerini yapı ömrü boyunca sürdürüyor.