Anasayfa » Gündem » BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Hassan, Aralık ayında gerçekleştirdiği Ana Bayi toplantısında, 2017 yılı değerlendirmesini sundu. Gerçekleştirdiği pazarlama faaliyetleri, yeni ürünleri ve projeleri hakkında detaylı bilgileri bayileri ile paylaştı. Organizasyonda Hassan, 2018 yılı planları ile ilgili bayilerin de görüşlerini alarak gelecek yılın pazarlama stratejilerini birlikte belirledi.

Hassan Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Sayın Mümtaz HASDEMİR bayilerine yaptığı konuşmada 2017 yılında hayata geçirdikleri projelerin değerlendirmesini yaparak, bu projelerin bayilere olan katkılarını ifade etti. Önümüzdeki yılın hedeflerini anlatan Hasdemir, bayilerin de katılımı ile yeni yıl satış sirkülerinin şartlarını belirledi ve 2018 yılının bayileri için başarılarla dolu geçmesini temenni etti.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı ve Hassan ana bayilerinden Dost Boya firmasının ortaklarından Sayın Gürsel Baran konuşma yaparak, 2017 yılı Türkiye ekonomisi ile ilgili değerlendirmelerini ve 2018 yılı öngörülerini Hassan bayileri ile paylaştı

Gerçekleşen toplantıda, Hassan Şirketler Grubu’nun kurucularından Sayın Dilaver Hasdemir ile yapılan röportaj filmi, bayilerine hem duygusal, hem de keyifli anlar yaşattı. Bu röportajda, 13 yaşında Kayseri’den başlayıp İstanbul’a geliş hikayesi ve günümüze kadar olan süreci anlattı. Hasdemir, o
zamanın imkanları ile yaşadığı zorlukları aşmak için ne kadar çok çalıştığını ve bu zorlukların üstesinden nasıl geldiğini dile getirdi. Röportaja katılan şirket yönetim kurulu üyeleri, bu süreçte babaları ile birlikte yaşadıkları deneyimleri ve onun öğretilerinin kendi yaşamlarına olan katkısını bayileri ile paylaştılar.

HASSAN 2017 ciro hediyeleri ile fark yarattı…
Ana bayiler Avrupa Turunu tamamladı…
Avrupa nehir gezisinin devamı, İsviçre’nin Basel şehrinden başlayarak, Fransa ve Almanya ile devam edip Hollanda’nın Amsterdam şehrinde son buldu. Bu muhteşem gezide Ren ve romantik Mosel nehirleri üzerinde gerçekleşen seyahat ile Avrupa Turu tamamlanmış oldu.

Tali bayilere Türkiye’nin en iyi aile oteli..
Beğeni toplayan organizasyonlarıyla bayilerin takdirini kazanan Hassan, bu yıl bayilerini Türkiye’nin en iyi aile oteli ve spa merkezi seçilen Güral Premier Tekirova Oteli’nde ağırladı. Bu organizasyonda Hassan bayilerine özel gerçekleştirilen aktiviteler yoğun ilgi ve memnuniyet ile karşılandı.

Filo ve Cep telefonu hediyesi…
2017 yılı faaliyetlerinin anlatımıyla devam eden toplantıda, bayilerin hizmetine sunulan onlarca Hassan giydirmeli araçların yanı sıra DekorClub uygulaması kapsamında bayilere hediye edilen cep telefonları ile ilgili veriler paylaşıldı.

İhracatta sınırlar genişliyor…
2017 yılında yoğun bir fuar takvimi hazırlayan Hassan, İngiltere, Hollanda, Nijerya, Tunus, Suudi Arabistan, Rusya, İspanya, Ürdün ve İran fuarlarına katılarak distribütörlük anlaşmaları yapıldı. İhracattaki gücü hakkında bayilerini bilgilendiren Hassan, bu yıl ihracat sınırlarını daha da genişleterek İngiltere ve Rusya için lojistik desteği sağlayacak depoları ve ofislerini 2018 yılı ilk çeyreğinde hayata geçireceğini ifade etti.

2018 Yılında yeni rota Uzakdoğu, Malezya…

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt dışı seyahatlerindeki farkını ortaya koyan Hassan, 2018 yılı seyahatinde Uzakdoğu’nun yeni gözdesi Malezya seçimi ile bu yıl da bayilerini etkilemeyi başardı. Hassan, ülkenin en güzel ve tarihi şehirleri olan Penang, Ipoh, ve Kuala Lumpur’a gerçekleştireceği seyahatte bayileri için çeşitli sürprizler ve organizasyonlar planladı.

Tali Bayiler’in tercihi değişmedi…

2017 Yılında gerçekleşen tali bayi tatil organizasyonunda oluşan memnuniyet ve bayilerden gelen olumlu geri dönüşler neticesinde, Hassan tercihini Güral Premier Tekirova’dan yana kullandı.

 

 

#Hassan, #Organizasyon, #SektörelHaber, #İhracat, #MümtazHasdemir #manset