Big Hawg™ Benzersiz Verimlilik

bighawg

Havalandırma sistemleri ve su tesisatının yanı sıra mühendislik gerektiren diğer uygulamalar için kulanılan sunta, mdf, osb gibi malzemelerde büyük çapta delikler oluşturmak için özel olarak dizayn edilmiştir

Daha hızlı, daha uzun kullanım ömrü ve büyük boy yapısı ile yeni BIG HAWG™ tekrarlanan delik kesimleri için dayanıklı, düşük maliyetli ve zaman kazandıran çözümler sağlar. Profesyonel kullanıcılar için,rakipsiz kesme hızları ve inanılmaz dayanıklılıkları özellikle ilgi çekicidir. The BIG HAWG™ agresif diş geometrisi sayesinde,diğer delik testerelere göre 10 kat daha hızlı kesim sağlar. Aynı zamanda bileylenme gerekmeden,600 deliğe kadar keser.

Daha verimli işler için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey süper keskin dişler kolaylıkla elmas eğeyle bilenebilir, kesilen parçayı kolay ve hızlı çıkarılmasına olanak sağlayan geniş oluklar mevcuttur. Yeni BIG HAWG’ın özel olarak üretilen güçlendirilmiş çelik dişleri daha uzun kullanım ömrü ve daha temiz bir kesim sağlar.

Milwaukee® Kalitesi
Kalite bizim en büyük önceliğimizdir. Profesyonel elektrikli el aleti kullanıcılarının ihtiyaçlarına uyucak bir anlayış ile başlayan, kalitesi üstün ürün tasarımıyla şekillenen, bileşenleri ve işlemleri yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak genişletilmiş,ürünler ev ve saha koşullarına uygun testlerden geçirilir. Ağır hizmet ürünleri ve aksesuarları, profesyonel kullanıcıların taleplerini ve ihtiyaçlarını süreç boyunca karşılamıştır.Milwauekee, kalitesini 1924’ten bu yana sürekli ilerleterek ve geliştirerek artırmıştır.

 

#BigHawg #Milwaukee #NalburTeknik #NalburTeknikDergisi