Bahçeleri BLACK+DECKER ile Güzelleştirme Vakti!

 

Dünyanın 1 numaralı el aletleri üreticisi BLACK+DECKER’ın son teknoloji bahçe bakım ürünleri, özel yetenek gerektirmeden aşırı çaba ve zaman sarf etmeden şehir insanına kendi vahasını keşfetme imkânı veriyor.

Günümüzün modern insanında giderek büyük bir özleme dönüşen doğa sevgisi ve yeşile dokunma isteği yaz aylarıyla birlikte daha da artıyor. Bu dönemde bahçe düzenlemeleri hız kazanırken doğru alet kullanımıyla, aşırı zaman ve efor sarf etmeden birbirinden şık yeşil alanlar sağlamak kolaylaşıyor. Dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticisi BLACK+DECKER yoğun iş hayatının beraberinde getirdiği stresi bahçeleriyle uğraşarak atmak isteyenlere ve bahçıvanlara arzu ettikleri düzenlemeleri yapabilmelerine olanak sağlarken bahçe uğraşını gerçek bir hobi ve sanata dönüştürüyor.

Bahçe bakımı denilince akla ilk gelen kürek, kazma gibi basit gereçler olsa da bugünün teknolojisi yeşile tutkun olanlara çok daha fazlasını sunuyor. 175 yıllık köklü bir geçmişe sahip BLACK+DECKER, yıllardır geliştirdiği her amaca uygun el aletleriyle bahçe düzenlemesinden alınan keyfi artırıyor. Bahçe bakımında her zaman kullanılan aletlerin yanı sıra çim kesme, çit budama, dal budama ve yaprak toplama/üfleme makineleri gibi zengin ürün yelpazesine sahip olan BLACK+DECKER, bahçe bakımında A’dan Z’ye her ihtiyaca cevap verebilen ve kısa sürede etkili sonuçlar sunan aletleriyle dikkat çekiyor.

Zarar vermeden budayan, çevreyi temizleyen aletler

Farklı işlevleri bulunan BLACK+DECKER, bahçe bakım aletleri kullanıcısına kendi vahasını tasarlama imkânı veriyor. Büyüyen çimleri kolayca biçebilen çim biçme aletleri, şarjlı veya şarjsız olarak çalışabilen yaprak toplama ve üfleme makineleri peyzaj düzenlemelerinde vazgeçilmeyen ürünler arasında… Kullanımı kolay budama makası ve testeresi ise inceden kalına tüm dalları ağaçlara zarar vermeden kesmeyi sağlayan özel bir alet.

Her bahçenin ihtiyacına farklı ürün

BLACK+DECKER’ın bahçe bakım ürünleri, biraz hayal gücüyle özel yetenek gerektirmeden mucizeler sağlanabileceğini kanıtlıyor. Dünya genelinde 500 binden fazla ürün çeşidine sahip olan firma ürünlerini farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlıyor. Küçük bahçeler için küçük el aletleri, büyük bahçeler; yazlıklar, çiftlikler ve bağlar içinse farklı özellikte büyük el aletleri üretiyor.