Anasayfa » Röportaj » ATEŞ AŞ: “Birlikte güçlüyüz”

ATEŞ AŞ: “Birlikte güçlüyüz”

Firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarla ilgili bilgi verir misiniz? Kurulduğu günden bu güne gelişim sürecini nasıl değerlendirirsiniz?

Ateş A.Ş. kendi tescilli markaları ile hırdavat ve iş güvenliği sektörüne geniş ürün yelpazesi sunar. Geçmişten gelen hırdavatçı yapımızın bize açmış olduğu pazar sayesinde bu sektörde markalaşmanın önemli olduğunu gördük. Mümessilliğini yaptığımız ürünler dışında ana hedefimiz kendi markamızı bir dünya markası haline getirmektir. 2017 senesi içinde yaptığımız yatırımla birlikte Marmara Bölgesinde depolama alanımızı 30.000 m2’ye çıkardık. Hedefimiz müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek için maksimum stoklarla 2018 ikinci dönemine kadar tüm hazırlıklarımızı tamamlamak.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz? Özellikle öne çıkaracağınız yeni ürününüz bulunuyor mu? Standınızı ziyaret edecek misafirleri neler bekliyor?

Ateş A.Ş. olarak sektörel birçok fuarda yer alıyoruz. Bu nedenle İstanbul Hırdavat Fuarı’nda tüm ürünlerimizden ziyade özellikle taşıma ve kaldırma ekipmanlarımızı ön plana çıkarmayı düşündük.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?

Fuarlara katılma amacımız markamızın prestijini, yenilenen ve gelişen yapısını gözler önüne sermektir. Bu anlamda birçok kişi ve kuruma ulaşmamızda fuarların katkısı yadsınamaz. Ayrıca sektör çalışanları ile buluşmak için bir fırsat.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?

Her sene olduğu gibi bu sene de bünyemize eklediğimiz yeni ürünlerle markamızın pazar payını genişletmeye devam edeceğiz. Sektörde öncü ve yenilikçi firma olma özelliğimizle gurur duyuyor ve üstünlüğü elimizde tutabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Son olarak hırdavat ve nalburiye sektörüne iletmek istediğiniz bir mesaj var mı?

Sloganımız “Birlikte güçlüyüz”.

#AtesAs, #guclu, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT