Anasayfa » Hırdavat & El aletleri » Ataman- Egebant Sanayi Günleri İle Ziyaretçiler Eğlence, Eğitim Ve Sürprizlerle Dolu Bir Gün Geçirdi

Ataman- Egebant Sanayi Günleri İle Ziyaretçiler Eğlence, Eğitim Ve Sürprizlerle Dolu Bir Gün Geçirdi

Ataman Grup ve Egebant’ın ortaklaşa düzenlediği “Ataman- Egebant Sanayi Günleri” etkinliğinde; ziyaretçiler eğlence, eğitim ve sürprizlerle dolu bir gün geçirdiler.

Ataman Grup organizatörlüğünde düzenlenen Ataman- Egebant Sanayi Günleri’nde; ATM TECH Teknik Kimyasalları ve ATM TAPE Teknik Bantları’nın tanıtımı gerçekleştirildi. Egebant firmasının da katıkları ile Honeywell İş Güvenliği ürünleri, Klingspor Aşındırıcı Ürünleri, Sander İş Eldivenlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Katılımcılar, eğlenceli uygulamalar ve etkinlikler ile yeni ürünleri yakından inceleme fırsatı buldular.

“Türk sanayisine hizmet sunmayı amaçlıyoruz.”

Ataman Grup’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe; Ataman Grup çalışanları başta olmak üzere, Egebant Satış Müdürü Mehmet Ali Saraç ve ekibi, iş ortakları ve çevre işletmeler katıldı.

Ataman Grup ve Egebant olarak bu ölçekte, İstanbul’da ilk defa tanıtım toplantısı düzenlediklerini aktaran Ataman Grup Genel Müdürü Murat Ataman: “ ‘Geleceğe bak!’ sloganı ile başladığımız bu yolda; Ataman olarak geçmişten aldığımız birikimlerle, yenilikçi, çevre dostu ve enerji tasarruflu ürünler ile Türk sanayisine hizmet sunmayı amaçlıyoruz.” dedi.

n24

Etkinlik ile bilgi veren Ataman şunları aktardı: “Ataman- Egebant Sanayi Günleri kapsamında, ATM TECH Teknik Kimyasallarının uygulamalı tanıtımlarını gerçekleştirdik. Tanıtım kapsamında yeni sprey boyamızla araç lastikleri boyadık, 2K-FIX MDF kitimiz ile ahşap, sunta ürünler yapıştırdık. Kaynak kimyasalları ile uygulamalar yaptık. ATM TAPE teknik bantlarımız ilk koli yapıştırdık, maskeleme bantlarımız ile uygulamalar yaptık. Honeywell iş güvenliği ürünleri ile ilgili eğitim gerçekleştirildi ve deneme ürünler dağıtıldı. EGEBANT Teknik Destek Yetkilileri Klingspor ve Sander aşındırıcı – zımparalar ile ilgili gün boyu eğitim ve tanıtımlarda bulundu. Bunun yanında saat başı hediye çekilişleri ile tanıtıma eğlence kattık. Gün boyu yiyecek ve içecek ikramlarımız ve lezzetli köfte-ayran servimiz oldu. Gelen ziyaretçiler eğlence, eğitim ve sürprizlerle dolu bir gün geçirdiler.”

Gelenekçi olma, Yenilikçi ol!’’

Ataman Grup’un 35. yıl tanıtım organizasyonları kapsamında; “Gelenekçi olma, Yenilikçi ol ! ’’ sloganı ile başlattığı ve 2018 yılı ile de devam edecek olan yenilikler kapsamında tanıtılan ATM – ATAMAX – İMBAT ürünleri büyük beğeni topladı. Ataman Grup Genel Müdürü Murat Ataman: ATM – ATAMAX – İMBAT ürünlerinin yanı sıra Honeywell İş Güvenliği ürünleri ve Klingspor Aşındırıcı ürünlerin tanıtımı ile yeni ufuklara yelken açtık. 2018 yılında firma ve ürün tanıtım organizasyonumuza daha farklı etkinlikler ile daha fazlasını yapılabileceğimizi düşünüyoruz.” dedi.

n26

“2018 yılında sektörde yeniliklere hazırlanıyoruz”

1983 yılından bu yana sektörde olduklarını ifade eden Ataman: “Ataman Grup, bugüne kadar pazara sunduğu bir kısım ürünlerin, 5 yıldır imalat ve ithalatını gerçekleştiriyor. 35. Kuruluş yılımız tanıtım kapsamında ilk etkinliğimizi Eylül’17 ayında Antalya’da ki seminerimizde gerçekleştirdik. Şu anda 1500 iş ortağımıza, yaklaşık 5000 metre karelik kapalı alanda imalat, depolama ve sevkiyat sağlıyoruz, 8 kendi markamız ve 51 yerli ve yabancı markanın satış temsilciliğini yapıyoruz. Toplam ürün portföyümüz 30 bin kalemi geçiyor. her geçen gün büyüyen ve bu yolda bizleri yalnız bırakmayan iş ortaklarımıza ve dostlarımıza buradan kendilerine içtenlikle teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi ve 2018 yılında sektörde yeniliklere hazırlandıklarını belirterek sözlerine son verdi.

#Ataman, #Egebant, #sanayi