Anasayfa » Boya & İzolasyon » ANADOLU BANT:“13 ülkeye ihracat yapıyoruz”

ANADOLU BANT:“13 ülkeye ihracat yapıyoruz”

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

2015 yılında kurulan Anadolu Bant, 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle yapı malzemeleri ve otomotiv sektörünün güven veren firmalarından biridir. Anadolu Bant sahip olduğu değer ve misyonuyla 13 ülkeye ihracat yapmakta olup yurtiçinde de seçkin firmalarla iş birliği yaparak sektörün önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz? Özellikle öne çıkaracağınız yeni ürününüz bulunuyor mu? Standınızı ziyaret edecek misafirleri neler bekliyor?

II. İstanbul Hırdavat Fuarı’nda ziyaretçilerimizi; Bayroller, BK4, baybant, bayplast, bkr markalarımızla buluşturacağız. Aynı zamanda, boya rulosu ve maskeleme bandı ürünlerimizi standımızda sergileyeceğiz.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?

İstanbul Hırdavat Fuarı ile yurtdışı ve yurtiçi piyasada markalarımızı duyurmayı ve yeni müşteriler edinmeyi bekliyoruz.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?

Önümüzdeki dönem firmamız, boya ekipmanlarının tamamını üretir hale gelecek. Sektörün en iyisi olmayı hedeflemekte ve bunun için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Anadolu Bant olarak ürünlerimizi, sektördeki gereksinimleri göz önünde bulundurarak geliştirmeyi planlıyoruz. Mevcut ürünlerimizde ise teknolojik gelişmeleri takip ederek iyileştirme ve geliştirme yapıyoruz/yapacağız.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte? Sektörel anlamda ve ayrıca ülke ekonomisi ile ilgili değerlendirme alabilir miyiz?

2018 yılı yatırımların olacağı bir yıl gibi görünüyor. Bu nedenle bizlere çok iş düşeceğine inanıyorum.

#AnadoluBant, #fuar, #ihracat, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT