Anasayfa » Dekorasyon » AGT Bench Ödüle Doymuyor
AGT Bench Ödüle Doymuyor

AGT Bench Ödüle Doymuyor

AGT Bench Ödüle Doymuyor

Mobilya bileşenleri üretiminde dünyanın en modern üç üretim tesisinden biri olan AGT, Dr. Hakan Gürsu’nun yorumladığı AGT BENCH ile tasarımcı Marc Praquin tarafından kurulan Design & Design portalından ve Passenger Terminal World Dergisi’nden aldığı ödüller sayesinde başarı grafiğini her geçen gün yükseltiyor.

Mobilya sektörüne yarı mamul üretmek üzere 1984 yılında kurulan ve bugün mobilya bileşenleri üretiminde dünyanın en modern üç üretim tesisinden biri olan AGT, kurşun içermeyen deck malzemesinden üretilen ve Dr. Hakan Gürsu’nun tasarımıyla piyasaya sunulan AGT BENCH ile uluslararası başarılara imza atmayı sürdürüyor.

Geçtiğimiz aylarda tasarımcılarla medyayı, yenilikleri, sektörel editörleri ve şirketleri buluşturmayı hedefleyen A’Design Award’a katılan ve gümüş ödüle layık görülen AGT, ürün tasarımıyla ilk kez katıldığı uluslararası bir organizasyondan ödülle dönmenin gururunu yaşamıştı.

Bugün ise başarını iki yeni ödülle taçlandırmanın mutluluğunu yaşayan AGT, Dr. Hakan Gürsu tasarımlı AGT BENCH ile daha pek çok ödül hedeflediğinin sinyallerini verdi. AGT BENCH, tasarımcı Marc Praquin tarafından kurulan ve dünya çapında 7700 tasarımcının üye olduğu Design & Design portalı tarafından ödül alan tasarımların yeniden değerlendirilmesiyle oluşturulan Design & Design Book kitabında yer almaya hak kazandı.

Tasarımıyla uluslararası arenada beğeni toplayan AGT BENCH son olarak bu başarılarını Passenger Terminal World Dergisi’nin Mansiyon Ödülü ile taçlandırdı. Dekorasyondan teknolojiye, havacılık trendlerini takip eden ve dünya çapında profesyonelleri; yolcu, terminal ve uçuş konforuyla ilgili her konuda bilgilendiren Passenger Terminal World Dergisi AGT BENCH’i mansiyon ödülüyle onurlandırdı.