4.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, Pandemi Etkisine Rağmen Başarılı Bir Fuar Dönemi Geçirdi

12 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde 9. ve 10. Salonlarda dördüncüsü düzenlenen 4.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı başarı ile sonuçlandı.

Pazarın büyüklüğü göz önüne alındığında eksikliği çok net hissedilen “İstanbul Hırdavat Fuarı”, hırdavat ve nalburiye sektörünün tek ihtisas fuarı olma özelliği ile 164’ü yurtiçi 2’si yurtdışı olmak üzere toplamda 166 katılımcının iştirak ettiği ve toplam 6 bin 308 ziyaretçinin takip ettiği ticari bir arena oldu.

Türkiye’de faaliyet gösteren hırdavat üreticilerinin kalitelerini artırma, marka olma, yeni pazarlarla tanışma isteği ve Voli Fuar’ın spesifik fuarlardaki başarıları, sektörün fuarı sahiplenmesinde büyük rol oynadı. Ana basın sponsorunun Nalbur Teknik Dergisi, Karbosan’ın platinium sponsor, Bosch Elektrikli El Aletleri, Eltos El Aletleri ve Uğur Hırdavat’ın Gold sponsor olduğu, İstanbul Hırdavat Fuarı’na sektör liderleri de en büyük desteği verdi.

 Tüm paydaşlar bir araya geldi

 Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurtiçi ve yurt dışı temsilcileri… Kısacası sektörün tüm mensupları, Hırdavat Fuarı’nda bir araya geldi.

4.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, eğitici sunum ve aktiviteleri, eğlenceli stant şovları ve katılımcı firmaların canlı performansları ile ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşattı. Elektrikli el aletleri, boya, iş güvenliği, aşındırıcılar, makina vb. birçok alanda 100’ün üzerinde katılımcı üst ürün grubu ile ürünlerini sergileyen katılımcılar, yeni iş sezonuna da heyecan verici bir başlangıç yapmış oldu.