koln

4. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı İçin Geri Sayım Başlıyor

Türkiye’nin hırdavat sektöründeki tek ihtisas fuarı olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, güçlü bir ticari platforma 4. kez ev sahipliği yapıyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı; Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundaki ülkemizin hırdavat ve nalbur sektöründeki tek fuarı olarak yeni ihracat kapılarının açılması için çok önemli bir ticari arena olacaktır.

Bölgemizde ve yakın ülkelerde hırdavat ve nalburiye malzemeleri üzerine ihtisaslaşmış bir fuar bulunmaması sebebiyle Asya, Avrupa ve Ortadoğu’nun tam merkezinde üreticileri ve alıcıları kolaylıkla bir araya getirerek gerek Türkiye’de gerekse MENA ülkelerinde pazar payını arttırmak ve yeni pazarlara girmek isteyen firmalar için önemli bir imkan sunacak.

Sektörün öncü kuruluşu KARBOSAN’ın Platinium sponsor, Bosch Elektrikli El Aletleri, Eltos El Aletleri ve Uğur Hırdavat’ın Gold sponsor olduğu hırdavat fuarı reklam ve tanıtım çalışmalarını da hız kesmeden sürdürüyor.

Sektörün dünya çapındaki fuarlarını da ziyaret eden ekibimiz güçlü iletişim kanalları geliştirerek fuarın yurtdışı tanıtım faaliyetlerini en üst düzeyde gerçekleştiriyorlar.

Alan satışlarının kapanmasına çok az bir süre kalan fuar; elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından kaynak makinaları ve elektrotlarına, D.I.Y. (kendin yap) ürünleri, zımpara ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar çok büyük bir ürün çeşitliliğine sahip.

Katılımcıların da desteğiyle dünya çapında bir organizasyon olma yolunda ilerleyen fuarımızın yerli ve yabancı ziyaretçi grubu, son kullanıcıdan öte üretici, toptancı, perakendeci, bayi ve yapı market  satın alma profesyonellerinden oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#İstanbulHırdavatFuarı #BoschElektrikliElAletleri #KARBOSAN #EltosElAletleri